| Alexzxc a întrebat:

Stiti cumva daca pot pune parola la un browser gen google chrome/opera? (de preferat opera)
Daca da, imi puteti spune cum, va rog?
Desigur, cel mai bun raspuns primeste funda..si va voi si ramane recunoscator! happy
Apropo, pentru cei care vor sa para amuzanti, nu vreau sa-mi ascund istoricul cu site-uri "deocheate" asa cum va ganditi voi, ci vreau sa salvez parolele la facebook pe browserul respectiv, deoarece mai are cineva acces la laptopul meu si momentan nu salvez parolele la facebook, si mi s-a urat sa stau sa le scriu de fiecare data cand vreau sa intru...

Răspuns Câştigător
| aCek1ng a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea poti adauga parola.