| brigitta333 a întrebat:

Stiti cumva un joc de viata virtuala pe care ai viata asa cum vrei tu?
exista jocuri de viata virtuala in care poti sa ai ca sot pe oricine, sau ai slujba pe care ovrei, arati cum vrei etc?
intreb, ca eu nu ma pricep la din astea...

13 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Este :d

| amanda33 a răspuns:

Second life big grin

| RA94 a răspuns:

Stiu unul bun se cheama "Traieste-ti dracu' viata" nu mai sta toata ziua in casa ca dupa aia ai sa te simti ca un alien cand iesi afara

| deadea23 a răspuns:

Sims 1, 2, 3? laughing
Asta e jocul meu preferat :X

| Addicted_3381 a răspuns:

Da. joaca Gta San Andreas Multiplayer si joaca pe modul RPG
poti avea o slujba. o femeie si bani in cont si multe altele

| AnneMarriie a răspuns:

Imvu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma anunti si pe mine cand gasesti. PLZ

| xAvrilx a răspuns:

The simswinking

| PopStarInMyMind a răspuns:

Pai...imvu!

| no1cares a răspuns:

Sims

| complicata2002 a răspuns:

Stiu eu unul cu tot ce ai zis in afara de slujba se numeste smallworlds
sau mai stiu 2 dar nu se compara cu cel de mai sus se numesc :
ourworld si downworld

| brigitta333 explică:

Pentru fete jocul...nu deala cu impuscaturi...