| Belecciu_Cătălin_1990 a întrebat:

Stiti de ce la messenger cand vreau sa adaug prieteni imi da eroarea:" There was an error in the server while trying to add a contact.Please try again."
Va rog din suflet daca m-ati putea ajuta spunandu-mi ce sa fac crying

1 răspuns:
| RazvanRo22 a răspuns:

Nu s-a putut adauga acel prieten la momentul respectiv.
Poate fi din cauza ca lista ta sau a acelei persoane este prea plina, sau vreo eroare a messengerului,
Tu, personal nu poti face nimic din pacate decat sa mai incerci eventual sa dai adaugare.