| Shiatat a întrebat:

Stiti jocul ROBLOX http://www.roblox.com/. De fiecare data cand imi edidea casa si vreau sa salvez mil salvaeza intr-un folder si cand intra prieteni sa vada casa nu s-a salvat nimic.

Cum fac sa nu se mai salveze in calculator?

3 răspunsuri:
| Fanaca_Gabriel_1999 a răspuns:

Fal pe roblox studio normal

| Asassinscreed a răspuns:

Ai folosit Roblox studio si ai dat save? Daca nu asta era problema ta.

| LauraMtfkr a răspuns:

Roblox Studio sau Roblox buiding? (joc). Pai si mie mi se m-ai intampla asa, ori nu ai conexiunea buna, ori nu esti logat foarte bine. Sper ca te-am ajutat.