| anonim_4396 a întrebat:

Stiti si voi un program asemanator cu ccleaner, dar sa curete numai foldere temporare sau inutile ( "gunoiul" din calculator ) si doar asta, fara sa aiba si functia de curatare registre ca nu vreau sa umblu deloc la registre. Sa fie un program fara sa platesc si sa nu fie trial. Va multumesc pentru raspunsuri!

2 răspunsuri:
| REMiXDJ a răspuns:

Cauta pe :
www.softarchive.net
www.apadanait.com
ai o gramada de programe acolo pentru registri si curatare fara probleme a problemelor din Windows.

| 1968 a răspuns:

Cauta pe ApexDC++ TuneUpUtilities 2008 e fff bun