| VlogDinMers a întrebat:

Stiti un laptop mai bun dar in jurul aceleasi sume de bani fata de acesta :http://www.emag.ro/......EL54KBBBM/

Răspuns Câştigător
| TraceurAlexx a răspuns:

Procesor mai puternic (urca la 3.1 in load) si 8GB RAM. Placa video e de ajuns sa joci jocuri la detalii medii.

http://www.pcgarage.ro/......2gb-linux/

7 răspunsuri:
| IoNuTz96 a răspuns:

Frate eu zic ca ala e cel mai bun laughing, si eu vreau sa imi cumpar un laptop in jurul sumei de 2.000 care are 1 gb memorie video si procesor dual core deci e mai slabut tongue

| TraceurAlexx a răspuns (pentru IoNuTz96):

Ionute nu mai induce lumea in eroare.Pentru 50ron in plus are un laptop cu procesor mai puternic si cantitatea de ram de 2 ori mai mare.

Daca nu stii despre ce vorbesti nu te mai baga ca induci lumea in eroare.

| TraceurAlexx a răspuns:

La ce vrei sa folosesti laptopul?

| VlogDinMers explică (pentru TraceurAlexx):

Editare video in principal...dar si pe alocuri ceva gaming..nu cine stie ce...in principal editare video.

| TraceurAlexx a răspuns (pentru VlogDinMers):

Dami un buget maxim si zi-mi daca vrei neaparat tot de pe eMAG.

| VlogDinMers explică (pentru TraceurAlexx):

25 000 lei si nu neaparat eMAG

| TraceurAlexx a răspuns (pentru TraceurAlexx):

La editare video conteaza mult procesorul si RAMii. CudaCores de la placa video o sa te ajute si mai mult.
Iti recomand sa il iei cat mai are reducerea de 100 ron... e best-buy la pretul ala.

| TraceurAlexx a răspuns (pentru VlogDinMers):

Procesor mai puternic (urca la 3.1 in load) si 8GB RAM. Placa video e de ajuns sa joci jocuri la detalii medii.

http://www.pcgarage.ro/......2gb-linux/