| мιcυтѕαααα a întrebat:

Stiti unde pot gasi History la Mozilla Firefox? Stiti, History este o chestie care imi arata toate link-urile unde am intrat. Multumesc! Ofer

Răspuns Câştigător
| Slkoz a răspuns:

Dai pe "butonul" acela pe care scrie firefox sus in coltul stanga dai click si o sa observi imediat ca scie in dreapta pe coloana aia Istoric(Hystory)dai pe el cu mausul si ai mai multe optiuni sau dai de acolo Arata tot istoricul
Cel mai usor este ctrl + h

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Apesi Ctrl + H; cel mai simplu.

| YONTU a răspuns:

Incearca Ctrl + h si vezi ca-ti va arata toate navigarile tale pe Firefox de acum o lunahappy
Funda?big grin

| Dianaㄨ a răspuns:

Este chiar in bara de sus: Fisier [file], editare[edit] vizualizare[ view] istoric[ history]. click pe el big grin

| iInfinityDarkness a răspuns:

Fii atenta: daca ai noua versiune mozila incearca asta:intri in mozila in browser si vezi ca scrie sus acolo e o bara portocalie sus in dreapta care scrie firexox cu o sageata in joc.Dai pe ea si cauta ca scrie history. Daca ai versiunea mai veche:intri in browserul mozila si tii apasat pe sageata ai de intoarcere inapoi si scrie acolo in timp ce tii apasat view full history. Sper ca te-am putut ajuta. fundita?

| ozn2012 a răspuns:

Ctrl + H

| AndreiTca a răspuns:

In stanga-sus a browser-ului ai intr-o caseta portocalie tab-ul ''Firefox''. Selectand acel tab iti apare, in dreapta ''bookmarks'' apoi...''history''. Sau...comanda rapida ''ctrl+h".