| lc13cm3 a întrebat:

Stiti vreun program de editat in care sa pot edita o poza cu cineva incat sa para altcineva? Adica gen sa iau o poza cu o vedeta si sa o fac sa para o poza cu o persoana obisnuita... sper ca ati inteles la ce ma refer. happy

9 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

PhotoShop.

| BogdanDediu a răspuns:

Photoshop poti sa il iei gratis pe o perioada de 30 de zile!

| lc13cm3 explică (pentru BogdanDediu):

Si in astea 30 de zile abeea aflu cum sa editez o poza cum trebuie laughing

| BogdanDediu a răspuns (pentru lc13cm3):

Dupa daca iti place poti sa il cumperi ca nu este asa de scump!

| smartlollipop a răspuns:

Poti incerca pe Face in hole laughing Si apoi sa o editezi in Photoshop. Insa pentru ce vrei tu sa faci iti trebuie Photoshop si cunostinte.

| AndreiSerban1993 a răspuns:

Incearca Photoshop cumparat sau luat prin metode neortodoxe (f! lelist)

| lc13cm3 explică (pentru AndreiSerban1993):

Pot sa-l iau fara bani? laughing

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru lc13cm3):

Da, daca ai cont pe f! le list sau alt site de genul care il are laughing

| Neagu_Liviu_1963 a răspuns:

Descarca gratuit "Photo! editor". E perfect pentru ceea ce vrei sa faci...