| Enistein05 a întrebat:

Sunt admin la o pagina pe facebook, iar daca pun un al doilea admin acesta are aceleasi drepturi, este vreo metoda prin care acela sa nu te poata da afara? Dau funda! (scuze categoria alta mai apropiata nu am gasit)

Răspuns Câştigător
| NoNameasdod a răspuns:

Da exista. Dai acolo unde scrie : Manager [ e o sageata ] si mai jos ai mai multe chestii.``roluri`` de administrator. Si setezi ``content creator`` poate sa faca orice in afara sa te dea afara :*. Si ai mai multe si moderator, si altele :*. Succes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub numele noului admin apare scris,, manager''. Dai unde scrie manager si ii dai un rang.Cel mai bine sa ii dai,, content creator''