| GFXSilviu a întrebat:

Sunt aparate foto cu focalizare (sa blureze fundalul) intre 400-600 de lei? Daca da, care imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| atomescu a răspuns:

Exista.

De fapt, majoritatea au aceasta optiune doar ca trebuie activata de undeva. la aparatul meu asa e.

Eu il am pe acesta: http://bit.ly/1hn2MoE

Daca nu esti fotograf profesionist si nu vrei performanta pura atunci o sa fie perfect!

1 răspuns:
| RB26DETT a răspuns:

Daca ai un telefon cu android iti descarci picsay pro, il iei tu de pe mob.org si tu cu mana ta blurezi ce vreiwinking si economisesti o gramada de bani sau daca ai un aparat foto bun, faci poze cu el, transferi poza in telefon si de acolo o prelucrezi cum vreiwinking daca vrei ceva adevarat incearca Adobe photoshop pentru PC, este mai greu de folosit la inceput dar faci foarte foarte multe lucruri cu acest programwinking succes.