| andreea_5374 a întrebat:

Sunt atat de adevarate site-urile in care dai sms-uri gratis?

a gasit tata un site si il folosesc si eu si nu as vrea sa ii vina mamei nu stiu ce facturi de platit...

site-ul e www.moove.ro

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Este adevarat acest site. Eu il folosesc zilnic. Atentie: iti poti face si propria ta agenda telefonica. Poti proba acest site trimitandu-ti mai intai tie primul mesaj. Vei vedea ca de fiecare data vei primi mesajul de pe alt numar de telefon, iar la sfarsitul textului tau va fi scrisa si adresa site-ului. Asa ca este bine ca atunci cand trimiti la ceilalti, sa te semnezi.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da, eu am trimis asemenea sms-uri. dar acolo erau doar trei pe zi. altfel plateai. mai tirziu am auzit ca se poate si mai mult de trei pe zi pe alte site-uri.

| Ellena a răspuns:

Da este foarte adevarat, l-am folosit si eu odata la maximhee hee. poti trimite doar 10 sms-uri pe zi de pe un cont(la cont trebuie sa introduci numarul tau de telefon si o sa primesti un cod pe acel numar, pe care o sa ti-l ceara).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok.Si eu am cont si cand nu am credit trimit sms-uri de acolo!

| silver19 a răspuns:

Ce facturi sa vina daca dai de pe net? laughing logic ca sunt gratis