| Davidoaia a întrebat:

Sunt bune domeniile Gratuite de pe Xhost.ro? Adica pot avea un site cu un design frumos gratuit si pot insera pe el Google adsense?

Răspuns Câştigător
| Ovidiu a răspuns:

Din cate am inteles, pentru a avea un venit mai mare chiar si de 300 euro pe zi, trebuie sa cumperi un CD care contine 300 siteuri gata facute si ghid de utilizare. tu nu trebuie decat sa publici acele siteuri, cumparand bineinteles 1-2 domenii, apoi mai creezi gratuit subdoemnii ca sa pui toate siteurile, cu cat ai mai multe siteuri cu atat ai mai mult venit.
si eu vreau sa intru in aceasta afacere, dar ma gandesc sa nu cumpar cd ala degeaba si sa nu imi scot macar banii investiti. Un cd de ala consta in jur de 160RON. succes.