| Just4Joker a întrebat:

Sunt cam dezamagit cu Black Friday-ul asta... Ma asteptam la mult mai mult, sincer. Am auzit de la cativa ca deabi maine vor incepe reducerile serioase. Ma intereseaza in special la Altex... Vroiam sa-mi fac plinul cu jocuri pentru x360, fiindca n-am mai luat de vreo 3-4 ceva nou. Pe altex nu vad nici o reducere la categoria "Gaming". Acolo zice ca Black Friday mai tine 2-3 zile, da' ce dracu de reduceri sunt astea? 400 lei reducere la un laptop de 2200lei si atat?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Tu inca nu ai vazut reducerile! In seara asta se afiseaza si DA, de maine incep reducerile Black Friday care inseamna vinerea neagra (maine e vineri) Si tine pana duminica la ora 24.00. Si ca tot vorbim de laptopuri cat ai vrea sa fie reduse? 400 de lei nu-i gasesti pe strada! E o suma buna pentru un laptop pentru ca ei nu le-au cumparat cu 1.000 lei ca apoi sa ti-l vanda la 2.200 lei. Mai vezi si la alte magazine aici http://stirileprotv.ro/stiri/black-friday