| CristiCryssu a întrebat:

Sunt editor video de mai bine de 3 ani, si as dori sa ma invete cineva mai mult decat stiu, eu editez doar lupte de wrestling, care necesita multe efecte, etc. daca cineva se ocupa cu editari in general si ar fi dispus/a sa imi dea sfaturi in legatura cu software-ul(eu folosesc Sony Vegas), efectele, alegerea clipurilor, etc, as ramane recunoscator.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna
Si eu ma ocup cu editari de vreo 3-4 ani, tot cu SV.
As fi incantata sa te ajut. da-mi un mesaj privat si vorbim acolo.happy

| 1Q a răspuns:

Salut daca vrei safturi despre wrestling da-mi mesaj privat si iti dau idd si iti despre toate:

| Americanlife a răspuns:

Wwe este sau nu real?

| Stefifanste a răspuns (pentru Americanlife):

Este scriptat adica unele manevre nu sunt reale:pumnii picioarele si altele nu.