| gigiro a întrebat:

Sunt incepatoare in ale computerului si doresc sa ma ajutati cu un raspuns concret:pot avea doua conturi email, pe google? Eu am incercat, dar cred ca nu accepta, imi apare (la incercarea de deschidere a unui cont)mesajul de eroare: adresa de email nu exista( normal ca nu exista deoarece nu sunt inregistrata cu noul cont). Ati inteles ceva? Multumesc.

1 răspuns:
| mrsolo a răspuns:

Normal ca poti creea cate conturi vrei pe gmail! delogheaza-te de la contul actual si intra aici https://www.google.com/......NewAccount