| LanguageMaster a întrebat:

Sunt interesat să cumpăr o placă video RTX 3070 Ti la un preț mai rezonabil, însă am verificat pe site-ul compari.ro și toți retailerii sunt excroci și cer peste 6.000 de lei pe această placă.
Aveți careva idee de unde aș putea cumpăra mai ieftin această placă video?

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Nu ai spuis de cati GB sa fie, am vazut de la 8 la nu stiu 12 si mai sus, deci preturile is fctie de cati Gb are placa aia.In America pleaca de la 600 si depaseste 1 mie de dolari laughing nu-s sanatosi astia la cap, sa dau pe un rahat mii de dolari.Dar asta e fiecare cu cel doare.

Si culmea toti astia ce dau atata banet pentru un computer de genul asta, pentru jocuri sunt oameni in varsta laughing e si normal, de unde sa aiba copii atatia bani.
Sa nu spui ca si tu esti peste 45 de ani laughing.
Daca cunosti pe careva pe aici si vine in RO in vacanta poate sa iti cumpere.

| dinaprilie a răspuns:

Cica e "criza" de ele pe piata. Asadar si multi rechini. Nu cred ca vei gasi pe undeva mai ieftin decat sh poate.

| Ion1231 a răspuns:

Poate gasesti la mana a doua. OLX/Facebook marketplace si multe altele