| Rebeca21121 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele imbracate cu haine cu personaje din desene animate pe haine cum ar fi :Mickey Mouse, Tweety, Sponge Bob? Multumesc!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi sunt indiferente

| AlexanderAdrian a răspuns:

Mi se pare o tampenie. Un exemplu clar de "ce face moda din om". Multi si multe care poarta aceste tricouri nici macar nu urmaresc desenele. E un snobism.

Nu apreciez persoanele care-si pun tam nisam tricouri cu imagini pe ele sau roz cu sclipici la varste peste 14 ani. E infantilism.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă au ajuns la vârsta la care când se apleacă întâresc bărbați, mi se pare penibil să se mai îmbrace cu căcaturile alea.
Da, știu că majoritatea între două nopți de orgii cu anonimi și alcool vor să pară inocente. Dar inocența nu stă în haine cu desene pentru copii mici.

| PedoBarbie a răspuns:

Şi de asta extratereştii nu vorbesc cu oamenii. Nu contează cum te îmbraci.

| Rebeca21121 explică (pentru PedoBarbie):

Daca ma fac in cap rosu cu negru. oare ce se va intampla?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare! In State cine poarta tricouri cu desene animate este considerat hard core gangsta'. De exemplu Snoop poarta tricou cu Dora the Explorer. laughing
Fetele imbracate asa par mai copilaroase, mai dragalase mai gingase. Asta e si rolul imprimeurilor, sa faca o declaratie, sa creeze o imagine despre cine-l poarta. Daca purtai un tricou cu cap de mort ce imagine crezi ca genera? Noroc bun!

| bittersweetgirl a răspuns:

Fratilor, ce fel de oameni sunteti? Ati ajuns sa judecati persoanele doar dupa tricourile pe care le poarta?
"i don't want to live on this planet anymore"