| alexandru5678 a întrebat:

Sunt suficienti 500gb pe. Ps4 slim? Sau e nevoie de 1tb?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti iei 1tb si stai fara griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga hard wireless de 10GB. Teoretic cel mai scump din magazin. In general, la alea ai cel mai bun raport pret/GB.

| venividivici2017 a răspuns:

Nu sunt...eu am 1 Tb pe Pro dar parca tot este putin si asa.As vrea sa imi cumpar un HDD extern.Sunt unele jocuri pe care le incep si nu le termin dar le tin instalate, cine stie, poate le mai joc.Dar cu 500 GB, nu merita deloc.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu merita 500Gb.Iti zic din experienta ca daca ai 5 jocuri mari si daca isi fac si un update mai mare deja esti pe rosu cu memoria.La Tb nu ai nicio bataie de cap. 500Gb sunt de ajuns daca esti genul care joaca 3 jocuri si atat.

| ion1731 a răspuns:

1tb poate sa fie putin, considerind ca ultimele jocuri aparute au toate cam peste 60 gb/bucata

| TheCoolMouseK a răspuns:

Depinde cate jocuri ai/vrei sa-ti iei. 500gb este jumatate din 1tb. Eu sugerez sa-ti cumperi de 1tb.

| Madalina_Cojocaru_1981 a răspuns:

Pai depinde, daca esti o persoana axata pe 2-3 jocuri sunt mai mult decat suficienti, dar daca financiar ai posibilitatea poti sa achizitionezi si varianta cu 1Tb ca sa nu te mai doara capul