| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am vazut niste oferte la Emag, la iphone 5s. Cele resigilate sunt mai ieftine, dar la oferta se precizeaza "ambalaj original deschis " si ca au anumite zgarieturi fine in diferite parti.Se merita? Cate e treaba cu ele mai exact? Multumesc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se merita daca vrei, ele vin cu o garantie pentru ca se vand prin e-mag. Mai bun decat unul nou nu e si poti intampina orice problema.

| Jipa95 a răspuns:

Daca vrei sa faci o mica economie la ban, chiar se merita sa achizitionezi un produs resigilat. Sunt produse returtate magazinului inapoi de catre clienti, testate de inginerii eMAG daca sunt perfect functionale, si puse inapoi pe stoc.

| rapp2020 a răspuns:

Alea resigilate îs telefoanele returnate înapoi.