| AlexeLup a întrebat:

(Tableta E-BODA Essential A700 cu procesor Dual-CoreTM Cortex A7 1.20GHz, 7.85", 512MB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2 Jelly Bean, Black) sau (Tableta Evolio Mondo HD cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 0GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2 Jelly Bean, Black)? Vreau si pareri

5 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Mondo ca are 1 giga ram

| StefyDaniel0102 a răspuns:

Amândouă sunt cam la fel. dar eu as alege E-Boda. e o firma mai bunawinking

| Galbeaza_Ciprian_1999 a răspuns:

Nu este buna! Are doar 512 mb ram, si din acest motiv nu prea se misca bine, iar marimea este doar 7, 85 inch si camera web este slaba.

| Galbeaza_Ciprian_1999 a răspuns (pentru Galbeaza_Ciprian_1999):

Tableta Evolio Mondo HD cu procesor Cortex A9 Dual-Core 1. 0GHz, 7", 1GB DDR3, 8GB, Wi-Fi, Android 4.2 Jelly Bean, asta este mai slaba e mai buna tableta E-BODA.

| AlexeLup explică (pentru Galbeaza_Ciprian_1999):

In concluzie, care este mai buna?