| Gliga_Adi_1996 a întrebat:

Am o dilema. Vreau sa cumpar o tableta si sunt putin confuz. Pretul este de 250 ron. ( Stiu, nu e cine stie ce, dar pentru mine este prima tableta. ) Am de ales din aceste doua oferte:

1.http://www.emag.ro/......DLPQCBBBM/

sau

2.http://www.emag.ro/......D0X3JBBBM/

Daca una e mai buna ca cealalta, as vrea sa stiu totodata de ce. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pai asta e si ideea. Eu tot incerc sa te conving sa nu cumperi, ca dupa 3 luni ai sa regreti.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu iti propun sa nu te grabesti. Nu da banii aiurea.

| Gliga_Adi_1996 explică (pentru sltlp):

Hmm, am rabdare, dar partea mai putin buna este ca, ala e bugetul. Chiar nu vreau sa dau mai mult pe o tableta, o vreau mai mult pentru citit, un film, ba chiar poate un joc sau doua. Tinand cont ca, au aproximativ aceleasi resurse, m-ar interesa faptul sa stiu ce formaturi au fiecare. La una dintre ele vad ca sunt precizate, dar la cealalta? sad

| sltlp a răspuns (pentru Gliga_Adi_1996):

Daca nu arde, ai rabdare pana de black friday, poate prinzi o tableta gen Nexus 7 2012 la 350 lei.

| Gliga_Adi_1996 explică (pentru sltlp):

Ok. Nu ma ajuti. Am zis ca nu vreau sa depasesc 250 ron. Mi-ar trebui multa rabdare pana atunci.

| Gliga_Adi_1996 explică (pentru sltlp):

Oh! Multumesc mult. Acum da...laughing pot sa zic ca m-ai lamurit. + ca o sa am timp sa strang mai multi bani. Multumesc inca odata.

| sltlp a răspuns (pentru Gliga_Adi_1996):

Pai asta e si ideea. Eu tot incerc sa te conving sa nu cumperi, ca dupa 3 luni ai sa regreti.

| marya2002 a răspuns:

Alege prima varianta