| George-Nicusor_Racaru_1997 a întrebat:

Tabletele citesc harduri externe?

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Da. Eu am o tableta GoClever Terra 70 si un HDD extern Seagate 500 GB si il vede fara probleme.

| George-Nicusor_Racaru_1997 explică (pentru JustCosmin):

Si poti sa te uiti la filme, sa rulezi aplicatii dupa hard?

| JustCosmin a răspuns (pentru George-Nicusor_Racaru_1997):

In ceea ce priveste filmele, da, le poti viziona de pe HDD, dar despre aplicatii nu stiu, banuiesc ca da, nu am incercat asta. Oricum, daca vrei sa vezi filme de pe HDD extern pe tableta, trebuie sa stii ca bateria se va descarca mai repede, pentru ca vei alimenta si HDD extern si daca pe HDD extern ai multe fisiere, pana le scaneaza pe toate, ai de asteptat putin.