| Anonima225 a întrebat:

Tabletele cu android pot fi folosite ca telefon?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Unele dintre ele pot fi folosite si pe post de telefon, dar pretul este mai mare.Scrie la specificatii daca poate fi folosita si ca telefon.

| Mirunelu a răspuns:

Sunt anumite tablete in care poti baga cartele si le poti folosi ca telefon dar bineinteles ca sunt mai scumpe. Uite la asta scrie clar la specificatii
Caracteristici speciale: Functie apel telefonic
Tip SIM: SIM
http://www.emag.ro/......D8VLJBBBM/

| MudvayneMurderer a răspuns:

Da, cu modem 3G.

| Popescu_Marco_Ionut_1994 a răspuns:

Nicidecum

| Anonima225 explică:

Dar:Tableta Evolio Evotab 4 cu procesor Single-Core Cortex A9 1.0GHz, 7", 512MB DDR3, 4GB, Wi-Fi, Multi-Touch, Android 4.1 Jelly Bean

| Anonima225 explică:

Pute-ti sa-mi spune-ti daca ar camera web reversiblia?