| chocolate3755 a întrebat:

Tata a cumparat un dispozitiv, pe care cind il conectezi la energie electrica, emite prin unde radio, internet, adica Wi Fi. Daca voi descarca un joc de pe net care este cu plata(mai exact 7 dolari) voi trebui sa platesc mai apoi aceasta suma sau nu?

3 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Pai tu cand ia jocu ala introduci niste informatii, mai precis un cont bancar, un card ceva, nu-ti vine pe factura sau ce vroiai sa intrebi.
Dar baza e aceeasi peste tot pe net orice ai cumpara: mai intai platesti si apoi primesti. happy

| Moneyandfame a răspuns:

Sunt trist, ai scris "exact"!

| aangelia a răspuns:

Omgstraight face
exact straight face