| anonim_4396 a întrebat:

Cum platesc ceva cumparat cu PayPal? Pun in card o suma de dolari(ca asa imi cere pe ebay)si suma aceea a produsului imi va fi extrasa sau cum?

Răspuns Câştigător
| xAlvin a răspuns:

Da depinde cat costa un produs.cand ai dat sa cumperi prin paypal.trb sa introduci datele tale personale nr cardului etc.nu l-am mai folosit de fro 2 luni si nu prea mai stiu chiar cum

2 răspunsuri:
| xAlvin a răspuns:

Eu platesc in lei acum depinde ce card ai... eu am Visa si pot sa platesc si cu dolari si cu euro etc.

| xAlvin a răspuns:

Cp