| alexealexandru55 a întrebat:

Tatal meu si-a schimbat parola la windows! Noi avem windows 7! Acesta si-a uitat parola si nu mai poate intra! Ne puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Arturel a răspuns:

Ai 3 optiuni: 1- ghicesti parola
2- astepti pana isi aduce aminte parola
3- reinstalezi windows-ul

| R0co3 a răspuns (pentru Arturel):

Nu este adevarat exista o optiune password hard disk.; D

| stanly7 a răspuns (pentru Arturel):

Asta crezi tu.

6 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Safe mode-stergi parola

| sltlp a răspuns (pentru stanly7):

Asta crezi tu. Safemode la windows 7 nu se deschide daca nu stii parola.

| sltlp a răspuns (pentru stanly7):

Ai nevoie de un dvd si de un alt pc ca sa poti scrie pe dvd. Trebuie ca pe dvd sa scrii ultima versiun de hirenboot 15.2.
De unde il obtii, e treaba voastra mai mult. Trebuie scris boot-abil, ci imgburn. Dupa asta, dupa ce este boot-at pe pc-ul problema, trebuie ales un unilitar care scoate parola, si gata.

| R0co3 a răspuns:

Buna,

Spune-i tatalui tau sa intre pe acest site, si eu m-am confruntat cu aceasta problema, intrati aici : http://calculatorul-tau.blogspot.ro/......ndows.html

O zi buna,
Pa-Pa