floresdemayo
| floresdemayo a întrebat:

Tatal meu vrea sa vada niste meciuri de fotbal, dar nu avem televiziunea dolce. Cum sa fac sa-l ajut? Unde sa le urmareasca privindu-le pe calculator? Se poate sa le prindă? Nu am programul sopcast. Stiti cumva unul fara virusi si sa fie si free?
Ăsta de aici, stiti cumva daca e gratis? Adica: http://www.hd-sport-live-online.com/

scrie asa:
"Pentru a viziona meciurile instalati plugin-ul SOPCAST pe care il puteti descarca AICI si folositi doar browser-ul Internet Explorer.
Finalizarea instalarii SOPCAST se face dand click deasupra paginii pe bara de POP-UP iar apoi pe RUN ADD-ON ON ALL WEBSITES"

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Buna! Incearca aici:http://tvromania.ucoz.ro/publ/posturi_tv/sport/dolce_sport/7-1-0-33

http://www.cool-itv.net/
Sper sa reusesti.Succes!

| Petrica44 a răspuns (pentru Petrica44):

Te avertizez ca ambele functioneaza numai cu I.E.

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma placi, nu ma placi, eu nu te-am cerut de ...soț! Spre deosebire de tine, am 22 ani! Poate de aia îti par ciudată!

| Petrica44 a răspuns:

Nu-ti fa griji in privinta asta! Siteurile respective iti ofera ambele programe, care sunt usor si rapid de instalat.Eu folosesc ambele programe si sunt foarte multumit.Itit doresc succes!

| floresdemayo explică (pentru Petrica44):

Multumesc din suflet! E gratis instalarea, nu? Din tot sufletul meriti multumiri. Si pentru ca aici, multumirea cea mai mare e reprezentata de fundă, ti-o daruiesc. Din toata inima. Chiar ai devenit omul meu de incredere!

| Petrica44 a răspuns (pentru floresdemayo):

Da,este gratis.Iti multumesc pentru. vot si ma bucur ca am reusit sa te ajut.Alta data nu ezita sa-mi cei ajutorul.

| floresdemayo explică (pentru Petrica44):

Sper doar sa nu deranjez! Mersi, mersi, mersi!

| Petrica44 a răspuns (pentru floresdemayo):

Niciodata!

| RubikSD a răspuns:

Dă un sărci pe "Goagal dă frend"!

| floresdemayo explică (pentru RubikSD):

Zât! rolling on the floor

| RubikSD a răspuns (pentru floresdemayo):

Deci dupa ce ca am fost singurul care ti-a dat raspuns (si as merita FUNDA), tu ma iei cu "zat"?

| floresdemayo explică (pentru RubikSD):

Stai ca ziua nu e... finish! Tu de ce ma iei cu goagăl, ei? ce-i aia? Eu cunosc numai google! si, apropo, crezi ca n-am incercat pe "goagal", vorba ta? Sunt o multime, dar eu caut ceva fara virusi, pricepi? Ca daca mi-l umplu, e vai de mine, ca nu mai stiu scapa de ei, decat daca te chem pe tine! Si atunci te iau cu forta!

| RubikSD a răspuns (pentru floresdemayo):

Fata (sau baiatule, ca acu nu mai stiu ce sa cred cu avatarele... happy ), nu ma chema pe mine ca nu ma pricep la antivirusi...

| floresdemayo explică (pentru RubikSD):

Păi atunci de ce mi-i recomanzi? De pe net poti descarca o multime de virusi. Vezi ca am dreptate? Eu am patit-o rau din cauza virusilor si cine se arde cu supă, suflă si-n iaurt. Măi sa fie, sunt fată, nu baiat! Nu ma vezi? E pe bune! Arăt a baiat? Cu ruj?

| RubikSD a răspuns (pentru floresdemayo):

Hai ma, aia esti tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RubikSD):

Sincer, ma vad frumoasa, desteapta, nebunatica, modestia nu ma caracterizeaza. Sunt ceea ce sunt.

| RubikSD a răspuns:

Sincer, nu pre imi vine sa cred...

| RubikSD a răspuns:

Eee... majoritatea isi pun poze cu vedete, fete frumoase, etc. si d'aia