floresdemayo
| floresdemayo a întrebat:

Tatal meu vrea sa vada niste meciuri de fotbal, dar nu avem televiziunea dolce. Cum sa fac sa-l ajut? Unde sa le urmareasca privindu-le pe calculator? Se poate sa le prindă? Nu am programul sopcast. Stiti cumva unul fara virusi si sa fie si free? Ăsta de aici, stiti cumva daca e gratis? Adica: http://www.hd-sport-live-online.com/ scrie asa:
Pentru a viziona meciurile instalati plugin-ul SOPCAST pe care il puteti descarca AICI si folositi doar browser-ul Internet Explorer.
Finalizarea instalarii SOPCAST se face dand click deasupra paginii pe bara de POP-UP iar apoi pe RUN ADD-ON ON ALL WEBSITES
Vizionare Placuta!

Răspuns Câştigător
| torsi a răspuns:

E cam tarziu, dar uite pentru data viitoare;) :

intri in internet explorer
si copiezi link.ul:

http://live.euro2012.tvrinfo.ro/

si cand incepe meciul, il va transmite.;)

| torsi a răspuns (pentru torsi):

Si nu trebuie sa instalezi nimic, numai sa dai la ultima vers. de la Adobe.winking

| floresdemayo explică (pentru torsi):

Niciodata nu e prea târziu! Mersi frumos!

| torsi a răspuns (pentru floresdemayo):

Nici.o problema.

9 răspunsuri:
| LexaHD a răspuns:

Http://meciuri-live.info/ asta e cel mai bun program!

| floresdemayo explică (pentru LexaHD):

Mersi, suflețel!

| LexaHD a răspuns (pentru floresdemayo):

Imi dai funda?

| floresdemayo explică (pentru LexaHD):

Draga de tine, ti-o dădeam din toată inima, dar nu vezi ca e dată? Ti-am dat doua voturi (folositor si inteligent- mai mult de att n-am cum sa te ajut); daca vrei sa vezi voturile deschide la "Evalueaza" sa vezi ca apare cate o cifra de 1 vot si la "folositor" si la "inteligent".
Doamne, ce draguta poti fi! Si simpatica, pe deasupra!

| LexaHD a răspuns (pentru floresdemayo):

Merci. :*