| AndreeMeaw a întrebat:

Telefoane bune? [camera frontala, memorie buna..pentru jocuri si baterie destul de buna. sa te tina macar 2-3 zile.:3] si un pret convenabil pana in 1000 de lei.; 3

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

După părerea mea, cele mai bune telefoane la ora actuală, ar fi HTC One, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, LG G2. Cred că Samsung Galaxy S2 se încadrează în bugetul tău. Eu am S3-ul şi sunt foarte mulţumită de el. Are camera de 8MP, face imagini de calitate, şi toate aplicaţiile rulează fără oprire.

Pa-pa.

| AndreeMeaw explică (pentru Hydrangeaceae):

Si ce parere ai despre S3? te tine bateria?puppy dog eyes

Răspuns utilizator avertizat