| yonutz63991 a întrebat:

Telefonul Samsung galaxy mini 2 este bun? Posesorii acestui telefon sa imi spuna daca au intampinat probleme.

7 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Salut eu am acest telefon ..sincer sa fiu nu am intampinat nici o probleme merge extraordinar. fara probleme. Daca vrei sa iti cumperi unu, poti cumpara ca se merita. Succes

| yonutz63991 explică (pentru IonutAxi):

De unde l-ai cumparat?(am vazut ca e la Vodafone si la cosmote-in curand)

| IonutAxi a răspuns:

De la Vodafone

| yonutz63991 explică (pentru IonutAxi):

Are ecran amoled?(asa am vazut pe cateva site-uri)...

| vortovlad a răspuns:

AI vrea tu sa fie AMOLED!

| DJMikeGMC a răspuns (pentru vortovlad):

E tft adica oled si nu vad care e faza? amoled e doar mai subtire in timp ce tft are o tehnologie mai interesanta:TFT inseamna thin film transistor, respectiv este vorba despre un substrat al unui monitor extraplat, care controleaza fiecare pixel in parte, mai precis cate 3 tranzistori pe pixel sau subpixel, amoled e mai subtire si consuma mai putina energie

| Dann43 a răspuns:

Salut! Am si eu mini 2. Mi l-am cumparat din februarie 2013 si nu am avut nici o problema cu el.