| yonutz63991 a întrebat:

Telefonul Samsung galaxy s plus este bun? Posesorii acestui telefon sa imi spuna daca au intampinat probleme.
Funda!

Răspuns Câştigător
| 00Didi00 a răspuns:

Acest telefon este in general bun.Are multe calitati si functioneaza destul de bine.Ca orice telefon are probabil si miki defecte dar acestea nefiind foarte grave.In concluzie este un telefon destul de bun.
Pot primi funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am avut la inceput niste probele ca se reseta din senin, dar se pare ca aveam un virus. In rest e foarte ok.

| babyalexa a răspuns:

Foarte bun dupa parerea mea.Il am din februarie si nu am avut nici un fel de problema cu el.

| 00Didi00 a răspuns:

Iti multumesc pentru funda:*happy