| alexcuamare123 a întrebat:

Televizoarele moderne au un sistem anti-trasnet?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu!

| Dismally a răspuns:

Doar cele prevazute cu o cusca Faraday big grin

| halogen001 a răspuns:

Nu au protectie. Ca sa fie protejate 100% trebuie scoase din ele toate cablurile (priza, internet, hdmi, cablu semnal tv, USB, cabluri audio-video), sa nu aiba in ele bagat nici un cablu.

| Zuzu1991 a răspuns:

Sigur, de asemenea, daca esti codat prinzi bulgarii, iar daca esti destul de codat prinzi extraterestrii

| Țoglă a răspuns:

Doar prizele din doze au.

Răspuns utilizator avertizat
| Whitesnake99 a răspuns:

Priza cu protectie de supratensiune. Dar cel mai sigur e s-o scoti la timp cum s-ar zice laughing spre deosebire de sex