| HappySadness a întrebat:

Televizorul consuma mai mult cand volumul este dat mai tare?

Răspuns Câştigător
| romichete a răspuns:

Da consuma cu un procent aproape infim.curentul consumat la maxim ar putea ajunge pana la 15 wati in cel rau caz posibil. avand in vedere ca un tv cu tub catodic consuma 180-200 wati nu cred ca faci vreo economie.mai bine ia'ti un lcd.consuma de la 75-80 de wati in functie de diagonala sau pe leduri care consuma de la 35-40 wati

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da,doar ca nesemnificativ...

| SamSon a răspuns:

Nu

| EpicWIN a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asa ar trebui. deja l-am dat pe mut. te anunt cand vine factura.

| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Eu unul n-am auzit de asa ceva...:S

| RuSsianWolf a răspuns:

Nu

| Gothica a răspuns:

Nu prea consuma indiferent de volum tot nu consuma happy