| Stefaniaaaaaaaaaa1 a întrebat:

Tema unui scurt metraj :Afaceri. Aveti idei? Sunt praf! Habar nu am ce as putea sa fac.Cum ar trebuie sa fie scenariul filmului dupa voi:*? Funda! (Orice ajutor despre cadru, secvente sau idei sunt folositoare.Multumesc!)

4 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Porneste si tu de la o discutie a unor copii, prieteni, care ulterior sunt atrasi de un anumit domeniu ajungand pe parcurs sa concureze unul cu altul in dezvoltarea propriei afaceri, unde unul este mai lacom si... mai gandeste si tu pentru ca eu ti-am sugerat un inceput big grin

| Gas a răspuns (pentru Gas):

P.S. Vreau link cand este gata, imi plac scurtmetrajele happy

| Bєshka a răspuns:

Cum am inteles eu din ce ai scris cred ca vrei sa faci un film, dar despre ce?

| Stefaniaaaaaaaaaa1 explică:

Da,trebuie sa fac un filmulet de 15 minute avand ca tema Afaceri.Si nu stiu de unde sa incep pentru ca nu am nicio idee.