| strawberry a întrebat:

Ștergerea fișierelor din C:/Windows/Temp poate crea probleme? Este bine să ștergi aceste fișiere?

9 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Se pot sterge dar mai intai dai un restart ca sa te asiguri ca ceea ce stergi nu mai este folosit de windows.

| pepe a răspuns:

Se pot şterge fără probleme.
Sunt fişiere temporare.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Te incurca? Se sterg singure in timp. Nu toate trebuiesc sterse de acolo si tu nu stii care trebuiesc si care nu.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Este mai bine sa stergi fisierele de acolo, iti ocupa spatiu prea mult in C.

| ToxiKat a răspuns:

Daca nu ai spatiu si vrei sa ma scapi de ce e nefolositor foloseste programe gen ccleaner... windows doctor...astea sterg fisierele care nu sunt folositoare... tiam spus asta ca nu cumva sa te apuci sa stergi aiurea... e mai sigur asawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba din contra! Este bine sa ai o memorie mai goala. Dar, sper ca stii cum se sterg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge-le, eu unu le sterg pentru ca in marea majoritate a cazurilor antivirusul gaseste ceva pe acolo... si nu dauneaza, alea sunt fisierele care raman dupa instalari, navigare pe net, etc. Mai ai un folder de temporare in Documents and Setings, e bine sa le cureti si pe alea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E recomandat sa le stergi.

| split a răspuns:

In C nu trebuie sa intalezi niciodara nimic, maxim cateva programe pentru mai buna functionare a calculatorului. Nu ar trebui sa creeze nici un fel de problema.