| CrisStina90 a întrebat:

Știe cineva ce înseamnă când ledul de la tv e roșu? Am avut tvul închis în mod normal ledul e Orange

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Poate l-ai lasat aprins pe un canal care nu mergea si a intrat in stand by. Sau daca e cumva conectat la pc si uiti sa stingi si tv-ul el intra in stand by.
Daca nu e o varianta dintre astea, atunci cauta modelul tv-ului tau pe google si gaseste cartea lui, poate scrie acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur nu e iluzie optica? La mine se vede verde cand e aprins dar la lumina naturala, galben daca am becul aprins.

| ACTH a răspuns:

E Orange? Sa nu fie Vodafone sau Cosmote.

| floreadan a răspuns:

Ai verificat softul? Posibil sa fie niste probleme cu el.

| DoruLuGaboaie a răspuns:

Probleme de soft