| VreauRox a întrebat:

Știe cineva cum sa recuperez contul de anime-kage.eu ca nu mai știu mailul nici parola să-l resetez

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai cum fara datele cerute, ar insemna ca si eu pot sa 'recuperez' contul alcuivawinking

| dullcat a răspuns:

Iti sugerez sa-ti faci o lista cu astfel de conturi ca sa nu mai ajungi in aceeasi situatie pe viitor.Sau alege sincronizarea si retinerea parolelor din browser.Pentru anime mai gasesti multe siteuri, de exemplu gogoanime.Iti e mai util daca te uiti cu sub in engleza.

| Darius50boss a răspuns:

Nu ai ce să mai faci dacă nu ști emailul

| IKugaI a răspuns:

Dacă ai Facebook-ul făcut pe același mail întra la setări ca ți-l arata acolo, asta te ajuta doar dacă nu ai același parola la cont și la mail?