| GeorgeMarian1324 a întrebat:

Știe cineva de ce nu funcționează aplicațiile de la Facebook? (Facebook, Instagram, Messenger)
Am reinstalat aplicațiile, s-au deschis o data. Acum întra, nu se încarcă nici pagina și deja se blochează non-stop. What'sApp, Snapchat și restul funcționează perfect.

Răspuns Câştigător
| CentyLox a răspuns:

Vezi sa nu ai ceva VPN pornit, daca nu stii ce este atunci nu baga asta in seama. Ai putea sa incerci un reset sau o resetare din fabrica ( stergerea totala a datelor ).

1 răspuns:
| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Folosește versiunea web. Dacă nu merge nici așa... Reporneste-l sau resetează-l