| Cin3va17 a întrebat:

Știți un mouse bun pentru iPad 2018?

Răspuns Câştigător
| Ssssmokin a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa mearga pe o tableta, fie ea Android sau ios. De obicei tabletele folosesc acelasi sistem de operare ca cel de pe telefoane cu putine modificari. Ceea ce inseamna ca nu o sa iti functioneze un mouse deoarece nu ai aceea sageata ca pe PC/MAC.

3 răspunsuri:
| Ssssmokin a răspuns:

Fiind tableta nu merge sa folosesti un mouse, doar tastatura.

| Cin3va17 explică (pentru Ssssmokin):

Am cumpărat un mouse care scrie pe el ca merge cu tablete Android nu și cu iOS. Era cu bluetooth și tableta nu îl detecta. Sper totuși ca o sa găsesc o soluție...

| Cin3va17 explică (pentru Ssssmokin):

Mulțumesc de răspunsuri

| Ssssmokin a răspuns (pentru Cin3va17):

Ma indoiesc ca o sa mearga pe o tableta, fie ea Android sau ios. De obicei tabletele folosesc acelasi sistem de operare ca cel de pe telefoane cu putine modificari. Ceea ce inseamna ca nu o sa iti functioneze un mouse deoarece nu ai aceea sageata ca pe PC/MAC.