| Mirela67 a întrebat:

Știți cumva cum să dau reset din fabrică la televizor Philips?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi manualul sau cauta in meniu, setari reset

| darrio2007 a răspuns:

Smart sau obisnuit?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce ai vrea sa i dai reset? Se poate strica.

| Mirela67 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pentru ca nu merge internetul

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Mirela67):

Nu merge nici prin cablu? A mers vreodata? Sau tu vrei prin wifi? Daca televizorul tau nu are wifi integrat atunci nu o sa mearga internetul, cumpăra i tv ului adaptor wifi gasesti la media galaxy costă 200 lei, mergi cu modelul tv ului si intreaba i pe băietii de la media galaxy sa i ti recomande ei.Si atunci cu acel adaptor vei avea internet pe tv din ruter.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută în manualul de instrucțiuni!
Te-ai mai conectat vreodată de pe telezivorul ala? Poate nu are Wi-Fi integrat, asa poti incerca cât vrei ca nu se poate, trebuie să cumperi un adaptor Wi-Fi!

| Stropdeploaie a răspuns:

Din Menu il tv ului!