| Alyn1998 a întrebat:

Toate erorile cu Don't send si Send error report au legatura cu un fisier appcompat... txt si acest fisier sau aceasta eroare are legatura cu cerintele minime?
Cum poate fi ea inlaturata?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| master77 a răspuns:

Pai din numele fisierului iti dai seama ca exista un conflict cu o aplicatie. Ala e un fisier txt si e generat automat la fiecare eroare si in el scrie detaliat din ce cauza dar nu intelegi ca sunt niste coduri pe acolo, numai daca se trimite fisierul la Microsoft prin send isi dau ei seama care e cauza. In general daca o aplicatie nu poate rula iti da mesajul asta si nu ai cum sa faci sa il opresti. Are legatura si cu cerintele normal, daca un joc iti cere un procesor dual core si tu ai un single core mai vechi iti da eroarea aia, ca procesorul ala mai vechi nu are un set de instructiuni necesare jocului