| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Tocmai a aparut la Cosmote o oferta cu un laptop la 1 RON pentru un abonament de internet in valoare de 25 Euro. As dori sa stiu ce acte mi-ar trebui pentru realizarea abonamentului si daca ar trebui sa platesc 3 luni in avans. Ofer funda!

1 răspuns:
| Fireball_Bazooka_1989 a răspuns:

Scuza-ma ca ma bag in seama...Ti-ar trebui, in primul rand, multi bani. Abonamentul se face pe doi ani si va trebui sa platesti cam 150 RON pe luna (adica 1.500.000 in Lei vechi). Vezi ce laptop este, si apoi vezi daca mai merita... Numai bine!