| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am instalat versiunea trial office 2007. A durat destul, am introdus key product( care mi-au afisat-o ei sa o introduc), deci am activat programele. Si cand il deschid pe oricare afiseaza ca versiunea mea trial a expirat si daca vreau sa cumpar una completa. Cum sa expire daca acum 20 minute am terminat de descarcat si activat? Stie cineva ceva de asta?

2 răspunsuri:
| bunker a răspuns:

Poate ai mai avut in trecut office 2007 si l-ai dezinstalat.incearca openoffice, e o suita gen microsoft office doar ca e complet gratuita.
http://www.openoffice.org/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am mai avut inainte nicio versiune 2007. Am intrat pe linkul pe care l-a postat bunker. Din cauza ca am un internet mai slab o sa dureze vreo 6-7 ore(asa afiseaza). Si zici ca nu e o versiune trial? adica va ramane nelimitat pe calculator fara sa introduc o liceenta? Mersi mult pentru link.