| Sophieeeeeee a întrebat:

Tocmai am scanat cateva pagini ale unei culegeri. Pe calculator s-au deschis/s-au salvat in PDF. De ce acum se salveaza in Windows Photo Viewer? Cum fac sa apara toate in PDF?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Simplu, iti alegi inainte de a scana din setari cum sa ti le salveze. Iti alegi formatul, ca de aia are o groaza de optiuni softul ala!

| horia2012 a răspuns:

Se vor salva in PDF numai daca ai Adobe Acrobat instalat sau alt program de facut PDF-uri. Daca ai instalat asa ceva, atunci din meniul scannare-ului alegi formatul in care vrei sa scaneze.
(scan to PDF).