| maremica675 a întrebat:

Tocmai am schimbat cartusele la imrpimanta si dupa de a printat o singura foaie acum nu mai merge.e instaalata cum trebuie tus are si coli...dar eu cred ca nu primeste comanda.imprimanta e EPSON stylus s20 cartusele pe care le am pus sunt compatibile. va rog ajutati -ma.eu dau pe poza sa o printez se incarca dar imprimanta nu reactioneaza

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Daca nu primești răspuns aici, poti scrie pe site-ul producătorului. Eu asa am făcut odată si am rezolvat problema. Am scris celor de la service reprezentanta Romania.