| MichaelD a întrebat:

Tot legat de Facebook.Cum apare pe pagina personala a unui utilizator care nu este in lista ta de Friends un Like si apoi un Unlike la o postare pusa de acela?

2 răspunsuri:
| AndraaaN a răspuns:

Daca tu cu persoana aceea aveti un prieten comun si el este etichetat in postare poate da like.

| MichaelD explică:

Trebuie sa detaliez. Daca am dat un LIKE si apoi la aceeasi postare un UNLIKE( si respectivul nu e in lista de FRIENDS) cum apare la el (ex.2 mesaje-cu LIKE si UNLIKE)?