| IAlucardI a întrebat:

Tot primesc de la prieteni pe yahoo mesaje de genu : "your foto http://bit.ly/Ix899h? Facebook.com-IMG02761325.JPEG " sunt sigur cai virus si vreau sai ajut sa scape de el... cine stie cum? lasati un mesaj mai jos sau dati add : ionut_cosmin97

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Sau ceva virus de contrabandă care nu strică nimic numa enervează. Aruncă o privire prin system 32 şi localizează executabilele suspecte şi de asemenea uită-te şi de desktop dar după ce ai setat computerul sa îţi arate foldere şi fişierele ascunse.Succes