| moys a întrebat:

Tpa am o intrebare urgenta am apasat pe ceva din greseala pa pc si acum iconitele se vad foarte mari cum il repar (am windows 7 profesional) multumes funa

Răspuns Câştigător
| CTLN a răspuns:

Salut...apesi click dreapta...si acolo iti apare vizualizare* apesi pe el si iti apare asa: pictogramee mari, medii si mici! tu ai alesa optiunea pictograme mari sifur..si apesi pe pictograme medii..si totul va deveni la normal happy asa am patit si eu laughing sper ca te-am ajutat! papa fundita?

2 răspunsuri:
| Gabbriell a răspuns:

Deci ti apasat pe tasta ctrl si dai din scroll de la mouse dupa preferinta.

| Iulian_Stanciu_1992 a răspuns:

Ti apasat pe CTRL iar apoi doi rotita maresti sau micsorezi dupa bunul plac