| eLDom a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajutor Ieri am instalat windows xp si nu mergea I don't want to see si azi l-am reinstalat si tot nu merge ce pot sa fac inainte de asta aveam windows 7 ce sa fac cand intru pe net am lag ff mare paginile imi merg in valuri si jocurile la fel va rog ce as fac

3 răspunsuri:
| Nicolae9989 a răspuns:

Ai instalat driverele pentru placa video etc, Adober Flash Plaer 11, etc Net Framewer,

| eLDom explică:

Am instalat doar Adober imi dai voi niste linkuri cu programele necesare va rog am Windows XP

| weak a răspuns:

Driverele le-ai instalat de zici ca iti merge paginile in valuri si jocurile