| liiaa a întrebat:

TPU,am mare nevoie de ajutorul vostru.Stiti cumva un site in afara de Google Translate care sa traduca bine in italiana? O prietenie de o viata sta in mainile voastre puppy dog eyes am mare nevoie de site-ul asta.Va multumesc sad

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Asa ca foloseste Google Translate.

| DDCC a răspuns:

Salut!
Alt site este http://www.bing.com/translator
Cel mai bine ar fi să folosești Google Translate, Bing sau oricare site online pentru traducerea fiecăruia cuvânt în parte, propoziții traduse la perfecție poți face doar tu.